تماس با ما

 

کسب و کار هایی که گران اداره می شوند به واسطه هزینه هایشان بازنده اند. با مهندسی هزینه ها و سیستم سازی مالی کسب و کار خود را بهینه کنید.

چرا تیم حسابنامه؟


تیم حرفه ای حسابنامه مفتخر است با استفاده از پرسنل متخصص در حرفه حسابرسی، حسابداری و مسلط به استاندارد های حسابداری و قوانین مالیاتی و قوانین کسب و کار و مسائل حقوقی هرگونه موانع مالی ، مالیاتی و بیمه ای و اداری را مرتفع نماید… تیم حسابنامه با اجرای طرح های منعطف با سازمان بهینه ترین روش های هزینه را با شناسایی نقاط قوت و ضعف سازمان به کارفرما معرقی میکند.، با توجه به متغیر بودن قوانین مالیاتی ، قوانین بانکی و مسائل ارزی تیم خبره حسابنامه با دانش بروز و محاسبات دقیق مشکلات زیادی از مشتریان را برطرف نموده. سیستم سازی بهینه مالی و نظم مهم ترین عامل موفقیت سازمان هاست.
تیم حسابنامه جهت کاهش جرائم وضع شده در اصلاحیه جدید قانون مالیات های مستقیم ، بخشنامه ها و چک لیست قانون پولشویی با ارائه راه­کارهای قانونی و اصولی و همچنین منطبق با واقعیت و با در اختیار داشتن کادری مجرب و با دانش بروز در رشته های حسابرسی و حسابداری و در زمینه های مالی و مالیاتی در خدمت تمامی حرفه ها و صاحبان مشاغل می­ باشد.<
 
logo-samandehi